Vidium Medica została włączona do grupy Optegra Vidium Medica została włączona do grupy Optegra

Opinie o laserowej korekcji wzroku

Opinie naszych Pacjentów to jeden z tych elementów dzięki którym wierzymy, że to co robimy ma sens. Dają ogromną motywację i radość ale również skłaniają do refleksji i ciągłego dążenia, by być coraz lepszym i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów.

Serdecznie polecam każdemu Pana Doktora M. Kuwika. Wyróżnia się on przede wszystkim profesjonalizmem, idealnym podejściem do pacjenta. Drugiego tak miłego i sympatycznego lekarza jeszcze nie poznałam. Wizyty bardzo dokładne i wykonane precyzyjnie. Zawsze dostaję odpowiedzi na wszystkie pytania (a nie było ich mało). Pan doktor wykonywał mi laserową korektę wzroku, wszystko odbyło się na najwyższym poziomie profesjonalizmu i dzięki niemu mój świat stał się piękniejszy !
Caly personel Vidium Medica bardzo miło nastawiony do pacjenta.

Serdeczne pozdrowienia i do zobaczenia. Joanna Jasek


Po 2 nieudanych próbach w Katowicach myślałem ,że soczewki kontaktowe i okulary będą na moich oczach gościły do końca życia. Dowiedziałem się o vidium medica przypadkiem z internetu nasz kapitan reprezentacji Polski piłki siatkowej Michał Kubiak miał u państwa zabieg laserowej korekcji wad wzroku .Gdy przyjechalem do Panstwa miałem przeczucie że będzie tak jak było w przypadku dwóch ostatnich próbach.Przy wejściu przywitał mnie miły personel. Pan Doktor Mariusz Kuwik od samego początku mówił ,że mi pomoże zrzucić ten ciężar jak i słowa też dotrzymał.Jestem już 4 miesiące po zabiegu .Moje życie zmieniło się o 360 stopni . Okulary jakie noszę to jedynie przeciwsłoneczne.Moja wada krótkowzroczność z astygmatyzmem została skorygowana do zera. Jak fajnie jest wstać z rana i zobaczyć świat ostro bez soczewek kontaktowych i okularów.Warto czasem walczyć o swoje do samego końca ,jak widać marzenia się spełniają.Dziekuję z całego serca zespołowi Vidium Medica oraz Panu Doktorowi Mariuszowi Kuwikowi .

Jesteście wspaniali, pozdrawiam. Marcel z Sosnowca


Świetna klinika pod wieloma względami. Organizacja i atmosfera od momentu wejścia pierwsza klasa. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Polecam dr Jawora- bardzo empatyczny, sympatyczny człowiek i wyjątkowy specjalista. Jestem dwa miesiące po laserowej korekcji dużej i trudnej wady wzroku. Zero komplikacji i bólu, szybki powrót do normalności. Nie da się opisać jak cudownie jest obudzić się rano i tak zwyczajnie widzieć.

Małgosia N-Z


Profesjonalne podejście do pacjenta, miła obsługa, o wszystkim jest się poinformowanym, czy to przed kontrolą czy to w trakcie zabiegu. Szczerze polecam i będę polecać, w moim przypadku w okularach widziałem w 70 % teraz widzę dzięki Panu dr. Marcinowi Jawor w 100%. Okulary jakie noszę to tylko przeciwsłoneczne. 😉

Mariusz Dragon


Jestem miesiąc po laserowej korekcji wzroku. Moja wada była bardzo duża: -8 i 6,5 do tego cylindry -3 i -4. Dr Kuwik zniwelował te wartości do zera. Po 20 latach noszenia ciężkich szkieł wreszcie czuję się pewna siebie. Nie mam żadnych skutków ubocznych, a jakość widzenia jest lepsza niż w okularach, które nosiłam. Polecam klinikę Vidium Medica, gdzie wszystko przebiega w profesjonalny sposób i w przyjaznej atmosferze. Szczególne podziękowania kieruję do Pana dra Mariusza Kuwika, a także do Siostry Liliannny, która pomogła mi opanować stres na sali operacyjnej.

Klaudia Kranc


Zanim wybrałem się na zabieg laserowej korekcji wzroku zastanawiała mnie jedna rzecz – skąd Vidium Medica ma tyle pozytywnych ocen w internecie – wyglądało podejrzanie, czyży sami pracownicy pisali te komentarze? Otóż nie, jestem 2,5 miesiąca po zabiegu femtolasik i świat jest piękny. Drugiego dnia po zabiegu byłem zachwycony (wada z ok -7 zbita do zera), po tych 2 miesiącach nadal co jakiś czas powtarzam sobie i ludziom dookoła, że laserowa korekcja to jedna z lepszych rzeczy jakie mogłem sobie sprawić. Odnośnie samej kliniki, może i cena zabiegu jest wyższa niż gdzie indziej, ale jednak klinika jest odpicowana. Dr Jawor, który prowadził mój zabieg jest w mojej ocenie świetnym chirurgiem. Dokładny i uważny, delikatny w tym co robi i na pewno ma dużo cierpliwości do pacjentów i na pewno do każdego podchodzi indywidualnie. Tak samo pozostała części personelu, optometryści i pielęgniarki są profesjonalni w każdym calu, badają dokładnie, bez pośpiechu i są ludźmi na poziomie. Wszystko razem składa się na zdecydowaną ocenę 5/5.

Co do samego zabiegu (osoby czytające opinie pewnie też szukaja opinii nt, samej korekcji) – na pewno sama korekcja laserowa nie jest zabiegiem, który można zaliczyć do przyjemności, jest raczej niekomfortowy, natomiast trwa bardzo krótko. Jest zdecydowanie mniej nieprzyjemny niż chociażby wyrywanie ósemki, po której ma się traumę 🙂 Nieprzyjemnych jest kilka godzin po zabiegu (znieczulenie mija, oczy swędzą), na następny dzień człowiek jest w stanie w miarę funkcjonować (po kontroli nawet prowadzić auto), po 48 godzinach wróciłem do pełnej sprawności (tylko uważać z wodą, zabrudzeniami, zwierzętami, dymem itp). Po 3 tygodniach lekarz pozwala wrócić do sportu (oprócz pływania). Efekt halo – bardzo nieznaczny, jakby mi nikt nie powiedział to bym go nie zauważył. Okresowa suchośc oka (teraz raz na 2-3 tygodnie się zdarzy po nocy), ale nosząc soczewki w lecie przy klimatyzowanych pomieszczeniach i tak trzeba kropić oczy. Zabieg rewelacja, o niewielu rzeczach jestem w stanie powiedzieć, że były tak dobrze wydanymi pieniędzmi 🙂

P.S. Vidium nie refunduje części zabiegu za napisanie pozytywnej opinii, ludzie chyba to piszą po prostu z serca jak są zachwyceni rezultatami zabiegów 🙂

Wojciech Bracha


Minelo ok 3 miesiące od mojej laserowej korekcji wzroku, a ja czuję się rewelacyjnie. Efekty są wspaniałe, Jestem zachwycona i bardzo wdzięczna !

Serdecznie dziękuję całej ekipie Vidium Medica w Krakowie,

a w szczególności Panu dr. Marcinowi Jaworowi za wsparcie i za bezbłędnie przeprowadzony zabieg. Oczy faktycznie szybko wróciły do normy, ba do nowej, wyczekanej normy 🙂 dzięki panu doktorowi nareszcie widzę wyraźnie WŁASNYMI OCZAMI! 🙂

Polecam całym sercem! Aleksandra Cholewa


Do Vidium Medica zgłosiłam się z problemem dotyczącym krótkowzroczności i astygmatyzmu. Po badaniach kwalifikacyjnych okazało się, że kwalifikuję się do każdej metody oferowanej przez placówkę. Lekarz wyjaśniła każdą z metod i dała czas do namysłu. Metodę można zmienić nawet w dzień zabiegu. Minął miesiąc, A ja widzę rewelacyjnie. Wyraźne widzenie było moim marzeniem od dawna i cieszę się z w tym miejscu i z pomocą tego zespołu medycznego udało się to osiągnąć.

Kinga Kowalska


Profesjonalizm, dbałość o szczegóły, zawsze miła atmosfera i świetne podejście do pacjenta – to wyróżnia Vidium Medica na rynku i sprawia, że polecam z całego serca.

Dziękuję Pani Doktor Kamili Kucharskiej za profesjonalizm, fantastyczne podejście, uprzejmość oraz cierpliwość, Doktorowi Piotrowi Krzywickiemu za ogromną wiedzę, doświadczenie oraz komfortową atmosferę podczas zabiegu, który wykonywał oraz całemu personelowi Vidium Medica za profesjonalną opiekę i uśmiech na twarzy.

Sylwia Sobczak


Witam!

Mowi sie ze zdrowie jest bezcenne, w moim przypadku tydzien po zabiegu wszepu soczeczewek i 100% ostrosci w prawym i prawie 95% w lewym, to mowi samo za siebie!

Z tego miejsca chialbym bardzo serdecznie podziekowac calemu personelowi Vidium Medica a w szczegolnosci Pani Agnieszce Wisniewskiej oraz Pani lekarz Anicie Lagocka-Poplawska za pelen profesjonalizm, rzetelne inforacje oraz wspaniala atmosfere ktora panowala podczas kazdej wizyty w Vidium Medica. Goraco polecam 🙂

Marek Lazowski


Gorąco polecam !!!

dzięki klinice Vidium Medica odzyskałam nadzieję na wyleczenie mojego problemu z oczami ,kiedy inni lekarze odsyłali co i róż z innym kroplami nawilżającymi twierdząc ,że nic mi nie jest ! klinika vidium medica zajęła się mną fachowo ,pełen profesjonalizm . Wizyta + badania trwały ponad 2 h a nie 10 min jak to bywa nawet w prywatnych placówkach. Mega sprzęt ,przesymaptyczna obsługa .Pierwszy raz tak dobrze się czułam u lekarza . Na pewno tam wrócę i już tylko w ręce lekarzy tej kliniki się oddaje 🙂

Z całego serca polecam to miejsce !!!

Patrycja Poradecka


W środę 29 maja byłam w klinice Vidium Medica przy ul. Rzeczpospolitej 1. Wykonałam tam serię badań diagnostycznych. Była to moja pierwsza wizyta , ale na pewno nie ostatnia! Klinika mieści się w pięknie skomponowanej przestrzeni. Przestronna poczekalnia pełna zielonych roślin stwarza od wejścia dobre wrażenie. Następnie zaopiekowała się mną przemiła Pani recepcjonistka. Czekając na wizytę wypiłam pyszną kawę. Widać, że klinika nie oszczędza na jakości napojów i estetyce. W gabinetach (przemieszczałam się po kilku ) poddana zostałam badaniom na najnowszej generacji sprzęcie diagnostycznym. Naprawdę czułam się jakbym była na jakiejś stacji kosmicznej pełnej wspaniałej, skomplikowanej aparatury XXII wieku. Pani doktor Kamila Kucharska z łatwością i fachowo obsługiwała te niesamowite aparaty wzbudzając mój zachwyt i szacunek. (Zawsze tak mam jak spotykam na swojej drodze w życiu profesjonalistów!). Po badaniach cierpliwie i dokładnie omówiła ze mną wyniki. Wszystko wytłumaczyła i objaśniła przystępnym dla laika językiem . Rzeczowo i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania. Taki lekarz to naprawdę skarb- empatyczna, dokładna i profesjonalna. Brawo Vidium Medica!!!

Iwona Rulewicz


Chciałbym polecić Klinikę Okulistyczną « Vidium Medica , w Krakowie, ul. Kluczborska 17. Jej pacjentem był mój sąsiad, Pan MAREK. Po powrocie z zabiegu przekazał mi następująca ocenę z prośbą o zamieszczenie na stronie Kliniki:

“Znalazłeś mi najlepszą klinikę okulistyczną w Krakowie, a znałem już trzy inne. Mogę też Ją porównać z Francją, gdyż identyczny problem z okiem miałem we wrześniu ub. r. Umowiłem sie wówczas z bardzo znanym ophtalmologiem. Badanie optometryczne, metoda i rezultat w VIDIUM MEDICA są identyczne do paryskiego, (które mam w ręku). Sam zabieg przez panią dr Katarzynę Buczak-Gasińską, został wykonany inną metodą – bardziej ostrożną, ale równie skuteczną.

Pani dr Katarzyna Buczak-Gasińska jest godna polecenia. Personel kliniki VIDIUM MEDICA (którego nazwisk niestety nie znam), porównałem w rozmowie oficjalnej – najpoważniej w świecie – do ANIOŁÓW.

Marek Waniek


Dziękuje za nową jakość życia 🙂 troszkę ponad dwa tygodnie temu zrobiłam laserowa korekcje wzroku i byla to jedna z najlepszych decyzji w życiu:)

Cudownie żyć bez okularów. A sam zabieg : szybko, bezboleśnie i z pewnością świetnej opieki. Dr Kuwik od początku dawał mi poczucie pewności, ze wszystko pójdzie jak trzeba:)

Wszystkie osoby z którymi się zetknęłam w Vidium (optymetrysci, pielęgniarki, recepcjonistki) bardzo profesjonalne/profesjonalni, dbający o komfort pacjeta i przemili.

Polecam ogromnie!

Ewa Pilawska


Dziś mija 1 miesiąc po laserowej korekcji wzroku, a ja czuję się rewelacyjnie. Efekty są wspaniałe, Jestem zachwycona i bardzo wdzięczna! Serdecznie dziękuję całej ekipie Vidium Medica w Krakowie,a w szczególności Panu dr. Marcinowi Jaworowi za wsparcie i za bezbłędnie przeprowadzony zabieg. Oczy faktycznie szybko wróciły do normy, ba do nowej, wyczekanej normy 🙂 dzięki panu doktorowi nareszcie widzę wyraźnie WŁASNYMI OCZAMI! 🙂 Polecam całym sercem!

Ola Binko


5 miesięcy temu przeszłam zabieg laserowej korekcji wady wzroku. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Miałam wadę -10 dioptrii na jedno oko, a na drugie -3,5 oraz astygmatyzm. Wada została całkowicie usunięta, widzę świetnie i czuję się świetnie – jakbym dostała nowe życie. Pracownicy Vidium Medica to profesjonaliści. Bardzo uprzejmi i uśmiechnięci ludzie. Szczególne podziękowania dla dr Mariusza Kuwika za cierpliwość, ogromne wsparcie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg ?

Pozdrawiam! :)) Justyna Lechowicz


Więcej opinii o laserowej korekcji wzroku wykonywanej w naszych placówkach w Krakowie i Warszwie znajdziesz na naszych profilach w google (Kraków, Warszawa) oraz na Facebooku

Zobacz więcej na temat laserowej korekcji wzroku