Vidium Medica

Jako centrum okulistyczne Vidium Medica, funkcjonujemy od 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i praktyka całego zespołu, pozwoliły na stworzenia ośrodka wyróżniającego się na mapie Krakowa. Rozwinęliśmy nowoczesne procedury w laserowej korekcji wad wzroku, wprowadziliśmy zaawansowane procedury wewnątrzgałkowe – wszczepy soczewek fakijnych oraz refrakcyjną wymianę soczewki. Zajmujemy się również kompleksowa diagnostyką i leczeniem stożka rogówki oraz wykonujemy zabiegi usunięcia zaćmy. Bardzo szybko zdobyliśmy uznanie wśród Pacjentów w kraju i za granicą. Staliśmy się jednym z najczęściej wybieranych prywatnych ośrodków okulistycznych w kraju.

Przełomowe wydarzenie

Wobec narastającej konkurencji ośrodków sieciowych oraz dużych podmiotów medycznych w latach 2017-2018 roku Centrum Okulistyczne przeszło gruntowne przemiany – najpierw proces restrukturyzacji finansowej, zmiany organizacyjne wraz z dokapitalizowaniem centrum okulistycznego.

Powiększyliśmy  zespół medyczny oraz dział obsługi Pacjenta. Wprowadziliśmy nowe usługi medyczne. Opracowaliśmy nowe procedury i standardy medyczne i pozamedyczne.

Podjęliśmy również decyzję o rozwoju i otwarciu placówki w Warszawie.  W kwietniu 2019 roku, przywitaliśmy w niej  naszych pierwszych  Pacjentów. Jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na okulistycznej mapie stolicy.

Kluczowe kompetencje

Łączymy nasze trzy kluczowe kompetencje – doświadczenie, technologię i indywidualne podejście, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby i spełnić oczekiwania Pacjentów. Rozumiemy obawy, wątpliwości oraz strach, jakie wiążą się z zabiegami medycznymi, dlatego cały nasz zespół dba o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów. Inwestycje w najnowsze technologie oraz sprzęt, pozwalają na szybką kompleksową diagnostykę i skuteczne leczenie.

Specjalizujemy się w laserowej korekcji wzroku, nowoczesnej metodzie usuwania zaćmy i refrakcyjnej wymiany soczewki oraz w leczeniu stożka rogówki.

SŁUCHAMY,  a przede wszystkim WIDZIMY każdego Pacjenta.