Vidium Medica została włączona do grupy Optegra Vidium Medica została włączona do grupy Optegra

MGR
Aleksandra Zabiełło


mgr Aleksandra Zabiełło

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zastosowanie Fizyki w Medycynie, a także ukończyłam studia magisterskie na kierunku Optometria na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo od momentu studiów aktywnie uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu soczewek kontaktowych, widzenia obuocznego oraz chirurgii okulistycznej.

W Optegrze (dawniej Vidium Medica) przeprowadzam szereg badań niezbędnych w procesie kwalifikacji pacjentów do zabiegów okulistycznych, tj.: badanie refrakcji, widzenia obuocznego oraz pomiary na specjalistycznych sprzętach diagnostycznych. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta i oferować mu takie metody korekcji, w których on subiektywnie czuje się i funkcjonuje najlepiej. W gabinecie bardzo stawiam na holistykę i edukację pacjenta.

Obecnie specjalizuję się w doborze soczewek kontaktowych: miękkich, stabilnokształtnych oraz hybrydowych u pacjentów z wysokimi wadami wzroku oraz zwyrodnieniami rogówki. W trakcie tego całego złożonego procesu, jakim jest dopasowanie soczewek, bardzo ważna jest dla mnie współpraca z pacjentem, dzięki czemu mogę zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania pod kątem bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Możliwość zapewnienia dobrego widzenia, niejednokrotnie lepszego niż dotychczasowe metody korekcji, daje dużą satysfakcję zwłaszcza u pacjentów, którzy w przeszłości mieli złe doświadczenia z soczewkami.

Prywatnie interesuję się szeroko pojętą nauką i kulturą. Lubię również spędzać czas z przyjaciółmi.