JESTEŚ TUTAJ: ZAUFALI NAM

Zaufali nam

„Dziękuję całemu zespołowi Vidium Medica za opiekę. Dzięki Wam Kabula nie tylko przeszła po raz pierwszy w życiu profesjonalne badanie oczu, ale też wróciła do domu z idealnie dobranymi okularami i elektroniczną lupą. To znacznie wpłynie na komfort jej życia i postępy w nauce”

Martyna Wojciechowska  dziennikarka, podróżniczka

 

 

“Problem ze wzrokiem miałem od lat młodzieńczych. Musiałem zrezygnować z gry w siatkówkę, bo nie widziałem nadlatującej piłki. Z wiekiem wada się pogłębiała a kolejne aktualizacje szkieł w okularach zdawały egzamin tylko na kilka miesięcy. Aby przeczytać etykietę na butelce wody musiałem zdjąć okulary i zrobić z nich coś w rodzaju lupy. Nikt tak nie doceni co znaczy dobrze widzieć póki nie dotknie go wada wzroku. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc normalnie korzystać z telefonu komórkowego, czytać książki czy grać w golfa. Moje marzenie o dobrym widzeniu właśnie się spełniło.”

Jakub B. Bączek – trener mentalny, wykładowca biznesowy i akademicki (MBA), podróżnik

 

“Dziękuję wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do wyleczenia moich oczu. Jestem w stanie spokojnie trenować i grać bez martwienia się, że soczewka wypadnie w trakcie meczu.

Mój komfort życia poprawił się. Wstając rano, nie muszę już zakładać soczewek czy szukać okularów, dlatego jestem szczęśliwym człowiekiem!”

Michał Kubiak – kapitan reprezentacji Polski w siatkówce, Mistrz Świata 2014 i 2018.

“Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalizm i wspaniałą opiekę Panu Piotrowi Voigt, Doktorowi Mariuszowi Kuwik, Siostrze Liliannie oraz całemu personelowi kliniki, bo gdy każda klinika bała się dokonać laserowej korekcji wzroku, to Voigt Medica Centrum Nowoczesnej Okulistyki, dzięki najnowocześniejszemu laserowi, podjął się zabiegu. Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz.”

Małgorzata Rozenek-Majdan – prezenterka telewizyjna.

“Kiedy grałem w tenisa miałem ogólnie problemy z soczewkami, często bolały mnie oczy, były mocno przesuszone. Problemy nasilały się najbardziej kiedy była potrzeba grania wieczorem przy sztucznym oświetleniu. W życiu codziennym większość czasu używałem okulary, ponieważ w soczewkach po prostu źle się czułem. Chcąc podnieść jakość swojego życia i komfort podczas gry w tenisa i trenowania zdecydowałem się na zabieg. Opieka w Vidium Medica była na najwyższym poziomie, bardzo przyjazna atmosfera i przede wszystkim po zabiegu- wzrok bezbłędny. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zabieg laserowej korekcji wzroku, który bardzo podniósł komfort mojego życia.”

Jerzy Janowicz – tenisista

“Najpierw na zabieg zdecydował się mój chłopak – Jurek i kiedy zobaczyłam, że to nie takie straszne.. i widziałam jak szybko wraca do normalnego funkcjonowania o dużo wyższym komforcie również zdecydowałam się na zabieg. Jestem zachwycona efektami. Przede wszystkim mój wzrok jest teraz idealny. Przez pierwsze dni nie mogłam się nadziwić jakie to cudowne uczucie widzieć wszystko tak dokładnie, wyraźnie i ostro. Bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na zabieg w Vidium Medica, sam zabieg trwał kilka minut, cały zespół był bardzo profesjonalny i czułam się spokojna pod ich opieka, ze wszystko zostanie prawidłowo dopilnowane, a teraz mogę cieszyć się idealnym wzrokiem.”

Marta Domachowska – tenisistka

Magdalena Gwizdoń

“Zdecydowałam na ten zabieg: Dlatego, że na codzień chodziłam w szkłach kontaktowych a uprawiałam dyscyplinę zimowa i tu pojawiały się  problemy ze szkłami kontaktowymi. Przy niskich temperaturach soczewka wypadała i zaczynał się stres… Trenowanie w soczewkach przy sztucznym świetle było bardzo ciężkie..teraz  nie odczuwam już tych problemów i mam pełen komfort z oczami.  Druga sprawa to to, że jestem żołnierzem zawodowym i wykonuję moją prace w trudnych warunkach tj. jak poligon. Szkła kontaktowe bardzo mi przeszkadzały z powodu wszechobecnego kurzu. W związku z czym musiałam je czyścić pare razy dziennie. Teraz nie muszę się tym martwić.

Mój komfort życia się zmienił na lepsze. Nie muszę już zdejmować i chować do pudełka moich  szkieł kontaktowych każdego wieczoru by rano znów je zakładać.  Po zabiegu odczuwam pełną wygodę i bardzo to doceniam. Trafiłam do Vidium Medica poprzez Polski Związek Biathlonu … i jestem bardzo zadowolona.  Nie umiem wyrazić pochwały w moich słowach!! Pełen profesionalizm, pełne oddanie się pacjentowi. Bardzo miło wspominam zabieg i pobyt w klinice Vidium Medica.”

Magdalena Gwizdoń – biathlonistka i żołnierz zawodowy

Operacja przyniosła same korzyści nie ma już zmartwień czy założyłem soczewki czy nie. Nie martwię się jak idę na basen czy do sauny. Czas, który przeznaczałem na zakładanie soczewek czasami bywał spory a teraz mogę pospać te 15 minut dłużej w podróży. Oczy mi się tak nie wysuszają ,nie martwię się, że soczewka mi wypadnie albo się odklei bo w okularach czuje się niekomfortowo.

Opieka u Pana Voigta była bardzo profesjonalna ?personel i sama atmosfera w klinice była świetna. Sam zabieg przebiegł bardzo szybko i prawie bezboleśnie.”

Wojciech Chmielewski – reprezentant Polski w saneczkarstwie

Dowiedziałam się o Państwu od innego zadowolonego pacjenta, także sportowca. Ponieważ stożek rogówki jest dość nietypowa wadą wielu lekarzy okulistów nie podejmowało się opieki okulistycznej nade mną, w szczególności że zawodnicy Kadry Narodowej objęci są  obowiązkowymi badaniami kontrolnymi przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej. Moje sytuacja wymagała znalezienia specjalisty, który potrafi podejść indywidualnie do mojego przypadku oraz jest na tyle pewny swoich kompetencji, że zewnętrzna kontrola nie jest żadnym problemem. W Vidium Medica znalazłam nie tylko profesjonalna opiekę nad stanem oczu, ale także zaproponowano mi stałe rozwiązanie- zabieg korekcyjny. Zabieg wykonano i mój wzrok znacznie się poprawił, mimo to nadal często odwiedzam Voigt Medica ponieważ chce mieć pewność co do stanu zdrowia moich oczu po zabiegu, a uprzejmi i sympatyczni pracownicy sprawiają, że ten obowiązek kontroli jest wypełniam z przyjemnością. “

Weronika Biela – reprezentantka Polski w snowboardzie

Klemens Murańka

Klemens Murańka – skoczek narciarski„Następca Adama Małysza”, „cudowne dziecko polskich skoków”

Stanisław Karpiel – Bułecka

Stanisław Karpiel – Bułecka – piosenkarz i narciarz freestylowy. Piosenkarz, lider i wokalista zespołu Future Folk

Prof. Andrzej Zoll

Prof. Andrzej Zoll – Polski prawnik i profesor nauk prawnych