Vidium Medica w Grupie Optegra

Rok 2022 to dla Klinik Vidium Medica rok przełomowy.
Będąc przekonanymi, że w grupie siła, w kwietniu 2022 postanowiliśmy dołączyć do międzynarodowej sieci klinik okulistycznych Optegra. Połączenie to spowodowało, że powstał największy oraz najbardziej doświadczony Zespół Chirurgów Refrakcyjnych w Polsce.

Vidium Medica od zawsze łączyło w swojej działalności trzy kluczowe kompetencje – doświadczenie, technologię indywidualne podejście do pacjentów. Dołączenie do Grupy Optegra pomoże nam dalej wspólnie i intensywnie rozwijać te trzy kluczowe filary z zakresu oferowanej przez nas opieki okulistycznej.

Rodzina Optegra

Dzięki dołączeniu do rodziny Optegra, nasi Pacjenci uzyskają dostęp do dużego międzynarodowego zespołu ekspertów, m.in. z Wielkiej Brytanii, a także olbrzymiego doświadczenia, wiedzy oraz najlepszych światowych standardów międzynarodowej sieci Optegra.
Ścisła współpraca Grupy Optegra z Carl Zeiss – renomowanym międzynarodowym partnerem optycznym – jest gwarancją i potwierdzeniem najwyższej jakości standardów stosowanych w klinkach Grupy.


Nowa lokalizacja

Od lipca 2022 roku nasi Krakowscy Pacjenci przyjmowani są w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach przy ulicy Kapelanka 42a, gdzie wspólnie ze specjalistami Optegra stworzyliśmy jeden świetnie funkcjonujący zespół medyczny.


Poznaj Optegrę

Optegra Polska to część renomowanej międzynarodowej sieci klinik okulistycznych z placówkami w Wielkiej Brytanii i Czechach. Od ponad 22 lat jest liderem w zakresie nowoczesnych metod korekcji wad wzroku. Wieloletnia praktyka zawodowa i szeroka wiedza blisko 250 doświadczonych specjalistów gwarantują najwyższe standardy i poziom świadczonych usług. Nasze kliniki można znaleźć w 9 największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie i Szczecinie.

Rocznie w klinikach Optegra w Polsce wykonujemy około 20 tysięcy zabiegów laserowej korekcji wzroku.