Vidium Medica została włączona do grupy Optegra Vidium Medica została włączona do grupy Optegra

Laserowa korekcja wady wzroku – dlaczego warto?

laserowa korekcja wad wzroku

Osoby, które od lat żyją z wadą wzroku są przyzwyczajone do tego, że pierwszą czynnością wykonywaną po przebudzeniu jest najczęściej sięgnięcie po okulary lub aplikacja soczewek kontaktowych. Wiedzą też, jak bardzo noszenie okularów czy soczewek może ograniczać ich codzienną aktywność. Często nie potrafią sobie wyobrazić, w jak znacznym stopniu pozbycie się wady wzroku ułatwiłoby im funkcjonowanie. Laserowa korekcja wzroku jest wyjątkową szansą, by się o tym przekonać i zapomnieć o wszelkich trudnościach wynikających z dotychczasowych problemów ze wzrokiem. Dlaczego naprawdę warto poddać się temu zabiegowi? Oto kilka wybranych przez nas argumentów zdecydowanie przemawiających na jego korzyść.

Szybki, trwały efekt

W przeciwieństwie do samego zabiegu, który zazwyczaj trwa jedynie kilkanaście minut, jego efekty są jak najbardziej długotrwałe. Pacjentom ciężko jest zrozumieć w jaki sposób za pomocą tak krótkiego i bezbolesnego zabiegu, mogą uwolnić się od okularów i zapomnieć o wszystkich problemach ze wzrokiem.
Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi, mamy gwarancję, że efekty zabiegu nie tylko będą trwałe ale również  bardzo szybko odczuwalne. Większość pacjentów już na drugi dzień po zabiegu cieszy się całkowicie nowym komfortem życia.

Jednorazowy koszt

Gdybyśmy zastanowili się ile pieniędzy wydajemy przez całe swoje życie na regularną wymianę szkieł okularowych, oprawek, soczewek kontaktowych i innych niezbędnych nam do dobrego widzenia produktów, okazałoby się że moglibyśmy zafundować zabieg laserowej korekcji wzroku przynajmniej kilku osobom.  Warto więc jednorazowo zainwestować większą kwotę i raz na zawsze uwolnić się od okularów i soczewek kontaktowych.

Aktywność fizyczna i podróże bez ograniczeń dyktowanych wadą wzroku

Okulary czy soczewki kontaktowe często są największą zmorą osób aktywnych fizycznie, uprawiających wszelkie sporty i lubiących podróżować. Laserowa korekcja wady wzroku pozwala na dobre pożegnać się z ograniczeniami związanymi z koniecznością noszenia okularów czy aplikacji soczewek kontaktowych i na nowo cieszyć się sportową pasją oraz podróżowaniem.

Komfort i zyskana na nowo pewność siebie

Choć spora część użytkowników okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych przyzwyczaiła się do ich noszenia, wielu z nich czuje się przez nie niekomfortowo i tak naprawdę nie lubi swojego wizerunku. Dzięki zabiegowi laserowemu można nie tylko zapomnieć o zaparowanych szkłach okularów i podrażnieniach związanych z noszeniem soczewek, ale także na nowo polubić siebie i po prostu cieszyć się życiem. A wszystko dzięki zaledwie kilkunastu minutom!