FemtoLASIK vOptimum

Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK vOptimum w Vidium Medica wykonywana jest zgodnie z profilami ablacji WF Optimized lub SCA. Metoda FemtoLASIK to jedna z najbezpieczniejszych metod laserowej korekcji wzroku na świecie. Wyróżnia ją bezpieczeństwo śródoperacyjne połączone ze zwiększonym zakresem korygowania wad oraz doskonała precyzja i jakość widzenia po zabiegu. Szczególnie zainteresowani nią mogą być pacjenci oczekujący szybkiego efektu po zabiegu.

FemtoLASIK vOptimum, należy do głębokich metod laserowej korekcji wzroku. Pierwszy etap zabiegu polega na odpreparowaniu płatka rogówki za pomocą lasera femtosekundowego. Kiedy płatek jest już utworzony, operator delikatnie go odchyla, a laser excimerowy rozpoczyna formowanie rogówki, bezdotykowo zmieniając jej strukturę. Czas jaki potrzebny jest na wymodelowanie rogówki nie przekracza 10 sekund. Następnie operator odkłada odpreparowany wcześniej płatek na swoje miejsce, wygładza powierzchnię rogówki i zakłada opatrunkową soczewkę kontaktową. Zabieg FemtoLASIK vOptimum pozwala na korekcję wad wzroku od -6,0 do +2,00 dioptrii i 2,0 dioptrii astygmatyzmu.

Piotr Krzywicki - okulista chirurg

“Po upływie kilku dni, brzegi powstałego nacięcia stają się praktycznie niewidoczne, dzięki czemu czas rekonwalescencji jest niezwykle krótki.”

lek. Piotr Krzywicki
Kierownik Medyczny, Vidium Medica Warszawa

 

Zalety metody FemtoLASIK vOptimum:

  • Precyzyjne działanie lasera pozwala zminimalizować ryzyko powikłań związanych z preparowaniem płatka
  • Zdecydowana większość pacjentów osiąga doskonałą ostrość wzroku już następnego dnia po zabiegu
  • Planowanie zabiegów zgodnie z profilami ablacji WF Optimized lub SCA pozwala na przewidywalność korygowania wady wzroku
  • Zmniejszone ryzyko pojawienia się Zespołu Suchego Oka oraz efektów świetlnych typu “halo”
Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku

Cena badań kwalifikacyjnych

399 zł

Cena zabiegu

od 5600 zł

Możliwość rozłożenia kosztu zabiegu nawet na 50 rat

Zobacz więcej na temat laserowej korekcji wzroku