JESTEŚ TUTAJ: Opinie PACJENTÓW

Opinie Pacjentów

Dodaj swoją opinię o klinice Voigt Medica
1
2
3
4
5
WYŚLIJ
     
PRZERWIJ
DODAJ OPINIĘ O KLINICE
Aktualna średnia ocen:  
 61 ocen
Napisane przez: Magda Sawicka

Jestem zachwycona ze trafiłam w końcu do Pani Doktor Buczak - Gasińskiej! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, niezwykle pomocna i miła osoba z cudownym podejściem do pacjenta!! Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza!!

Napisane przez: Impreska14

Serdecznie polecam! Bardzo chciałam pozbyć się wysokiej krótkowzroczności, jednak po dyskwalifikacji w innym ośrodku 5 lat temu nie miałam wielkich nadziei. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora Marcina Jawora, który podjął się wykonania u mnie tej operacji 6 tygodni temu. Kwalifikacja przebiegła w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu, z fachowym wyjaśnieniem wszystkich moich wątpliwości oraz wsparciem wobec moich obaw. Efekt operacji przeszedł moje oczekiwania - z -9 do 0. Widzę lepiej niż kiedykolwiek i nie potrzebuję do tego nic oprócz moich oczu. Panie Doktorze, dziękuję przeogromnie za to, że dzięki Panu mogę widzieć!

Napisane przez: Anna M

Bardzo cieszę się, że trafiłam do Voigt Medica. W innym ośrodku zostałam zdyskwalifikowana od zabiegu korekty wady wzroku ze względu na cienkie rogówki i byłam niemal przekonana, że moja duża krótkowzroczność (-9) zostanie ze mną już na zawsze. Na szczęście okazało się, że istnieją metody zdolne naprawić moje oczy i ludzie gotowi je zastosować. Wada została skorygowana do 0, minęło 6 tygodni - wszystko to bez powikłań, a ja każdego ranka, budząc się i widząc świat wyraźnie bez soczewek i okularów, czuję ogromną wdzięczność! Bardzo dziękuję Całemu Personelowi na czele z Panem Doktorem Marcinem Jaworem, który mnie zakwalifikował i zoperował. Dodatkowo gratuluję Wszystkim tak wspaniałego podejścia do Pacjenta w tych stresujących dla niego chwilach - rejestratorki, optometryści, pielęgniarki, lekarze - każda z poznanych w Klinice osób wykonywała swoje zadania bez zarzutu i w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!

Napisane przez: Jarosław Hanc

Gorąco polecam a w szczególnosci dr. Mariusza Kuwika. Jako drugi w rodzinie robiłem laserową korektę wzroku u tego lekarza. Moja wada przed zabiegiem to ponad +4 na obu oczach.Teraz rewelacja widzę bez soczewek a w dodatku zabieg bezbolesny i szybki.

Napisane przez: Krzysztof Dulian

Do Dr. Kuwika trafilem po konsultacjach z innymi lekarzami. Pierwszy "kazal" czekac az oslepne. Drugi odrazu odeslal mnie do Voigt Medica. Dr. Mariusz Kuwik od samego poczatku wzbudzil u mnie zaufanie. Przekonal mnie do siebie profesjonalnym podejsciem oraz tym, ze jest bardzo mily i otwarty. Bez namowy umowilem sie na zabieg i dzieki temu ciesze sie teraz zatrzymaniem rozwoju stożka rogówki a nawet delikatnym cofnieciem wady wzroku. Polecam kazdemu tego doktora.Pelen profesjonalizm i idealne podejscie do pacjenta!Pozdrawiam dr. Kuwika - Krzysztof D. z pod Tarnowa

Napisane przez: Jakub Kasperuk

Do kliniki Voigt Medica przyjechałem aż z Białegostoku. Wszyscy pracownicy w klinice sa mili i życzliwi, wszystko na najwyzszym poziomie. Tam trafiłem pod opiekę dr Mariusza Kuwika, któremu chciałbym bardzo podziękować za przeprowadzony zabieg laserowej korekcji wzroku. Jego profesjonalizm i przyjazne nastawienie do pacjenta pozwoliły mi pokonać strach i oddać swoje oczy w jego ręce. Pomimo trudnej wady jaką miałem ( astygmatyzm i nadwzrocznosc ) oraz z 15% widzeniem, doktor wraz z właścicielem kliniki do ostatniej chwili walczyli o możliwość przeprowadzenia zabiegu. Wada została zlikwidowana do 0. Teraz wiem, że trafiłem w dobre ręce.Jeżeli do okulisty to tylko do Dr Mariusza Kuwika!Jakub Kasperuk

Napisane przez: Alina

Polecam gorąco tą klinikę! W szczególności za profesjonalne oraz ciepłe podejście do pacjenta. Jeszcze raz dziękuję za naprawę moich oczu. W końcu widzę! 😍 W szczególności podziękowania dla Pani doktor Barbary Górskiej - polecam bez wyjątku. Bardzo ciepła i profesjonalna osoba.

Napisane przez: Katarzyna Polaszk

Polecam serdecznie dr Kuwika - zna się na swoim fachu, bardzo mi pomógł, a dodatkowo jest jest przemiły. Poza tym wszyscy inni pracownicy, z którymi miałam styczność, to profesjonaliści i bardzo uprzejmi ludzie. Mają też masę sprzętu i ja wszystkie swoje badania mogłam wykonać na miejscu. Dziękuję i pozdrawiam! 🙂

Napisane przez: Anonymous

Nie polecam. Miałem mieć skorygować wadę aby nie nosić okularów. Nadal widzę słabo, a jak założę okulary jest lepiej. Dzisiaj byłem na kontroli badał mnie inny lekarz niż operował i stwierdził że da się bardziej skorygować wadę i będzie to w ramach kosztów które podniosłem, polecił abym poczekal na lekarza który mnie operował, tak zrobiłem i na wizycie u tego lekarza który przeprowadził zabieg usłyszałem że nic nie da się zrobić i tak ma być, wniosek jest jeden lekarz musiałby wykonać zabieg ponownie i za darmo dlatego lepiej powiedzieć że tak ma być. Nie polecam, gdybym miał taką wadę na obu oczach i tak trzebaby było nosić okulary więc po operacja za prawie 4000 zł lepiej kupić okulary będzie taniej

Panie Bartoszu, dziękujemy za Pana opinię. Bardzo przepraszamy, że efekty zabiegu nie są zadowalające a w trakcie wizyty kontrolnej usłyszał Pan dwie, dość odmienne diagnozy. Rozbieżność w opiniach lekarzy rzeczywiście może mieć miejsce i choć zdarza się nieczęsto. Odmienne decyzje członków naszego zespołu mobilizują nas do dyskusji i do głębszej analizy, w związku z czym możemy jeszcze lepiej pomagać naszym Pacjentom. Bardzo doceniamy Pana komentarz. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie, by zaprosić na wizytę i dodatkowe badania. Z pewnością będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Pana rozwiązanie i zrobimy wszystko, by pomóc. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Voigt Medica

Napisane przez: Anonymous

Polecam klinikę Voigt Medica wszystkim którzy wahają się w podjęciu decyzji o laserowej korekcji wzroku!Jestem prawie 2 miesiące po femtolasik- zabieg krótki, całkowicie bezbolesny, a pierwsze efekty widoczne od razu. Moja całkiem spora wada wzroku została całkowicie skorygowana (-6.50 i -5.00 dioptrii).Dziękuję całemu zespołowi Voigt Medica, a szczególne podziękowania kieruję do doktora Marcina Jawora za ogromne wsparcie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg :)Pozdrawiam!

Napisane przez: Natalia R.

Wspaniały zespół, znakomite podejście do pacjenta, opieka lekarska na najwyższym poziomie.Dzięki klinice Voigt Medica spełniło się moje największe marzenie. Życie bez okularów i soczewek kontaktowych jest wygodniejsze, a świat piękniejszy. Teraz to wiem… i WIDZĘ! A widzę w 100% :)Serdecznie dziękuję całej ekipie Voigt Medica , a w szczególności Panu dr. Mariuszowi Kuwikowi za profesjonalną kwalifikację, ciepłą rozmowę oraz bezbłędnie przeprowadzony zabieg.Dziś mija 2 tygodnie po laserowej korekcji wzroku, a ja czuję się rewelacyjnie. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Z krótkowzroczności -5,5 dioptrii moja wada została skorygowana do 0.Jestem zachwycona!Dzięki Voigt Medica nareszcie widzę wyraźnie WŁASNYMI OCZAMI! :)Szczerze polecam!

Napisane przez: Marta

Wyrazy uznania dla Pana Doktora Marcina Jawora oraz całego zespołu Voigt Medica. Zgłosiłam się do kwalifikacji do laserowej korekty wzroku. Podczas badania Pan Doktor zdiagnozował u mnie dziury w siatkówce (chociaż wcześniej też badałam się okulistycznie). Wykonał laser wzmacniający siatkówkę i dopiero po tym mogłam przejść zabieg korekty wzroku. Po zabiegu widzę rewelacyjnie, nawet lepiej niż wcześniej w okularach. Polecam gorąco Voigt Medica w Krakowie!

Napisane przez: Magdalena M.

Zdecydowanie najlepsza opieka medyczna z jaką przyszło mi się spotkać. Personel bardzo miły i grzeczny. Panie w Rejestracji uśmiechnięte, chętnie pomagają.Do placówki zgłosiłam się celem laserowej korekcji wady wzroku. Na badanie kwalifikacyjne umówiłam się do Pana dr Marcin Jawora ze względu na przyjemną aparycję oraz na wyróżnienia które znalazłam na portalu. Wszystko się dobrze złożyło. Pan Doktor przeprowadził badanie kwalifikacyjne oraz następnego dnia wykonał zabieg. Pomimo dużej wady (ponad 8 dioptri) udało się ją całkowicie usunąć, ponieważ miałam "grubą rogówkę" :)Zabieg całkowicie bezbolesny, szybki - nie ma się czego bać. Na następny dzień widzenie zdecydowanie lepsze, z tygodnia na tydzień się stabilizuje.Zdecydowanie polecam Voigt Medica oraz personel!

Napisane przez: A. Krzysciak

Dziekuje Dr. Mariuszowi Kuwikowi i jego załodze, którzy sa nie tylko profesjonalni profesjonalni, ale przede wszystkim ludzcy. Dziekuje Wam, za poświęcenie czasu na zdobycie wiedzy i dziękuję, ze nie zgubiliscie przy tym serca. Serdecznie polecam ! Mieszkam w UK, ale nawet to nie przeszkadza w opiece, i jesli potrzebuję porady, jeden telefon i juz, sprawa zalatwiona:)

Napisane przez: Wojciech Nowak

Witam. Polecam zdecydowanie.Przeprowadzałem korekcje wady wzorku laserowo. Zabieg przeprowadzała dr. Barbara Górska - profesjonalista w swojej dziedzinie, miła , sympatyczna o wszystkim poinformuje przed jaki i po zabiegu.Wszystko było jasne z szczegółami, podczas zabiegu pacjent ma mówione co będzie robione także psychicznie człowiek jest spokojny wszystko w przyjaznej i milej atmosferze.

Napisane przez: Robert

Zdecydowanie the best. Dzięki nim spełniło się moje marzenie, brak okularów. Pomimo nie dużej wady nigdy nie lubiłem okularów. Dzięki Voigt Medica jedno zmartwienie mniej. Serdecznie dziękuje Panu doktorowi Marcinowi Jaworowi za profesionalną kwalifikację, uczciwą rozmowę oraz bezbłędnie przeprowadzony zabieg. Teraz widzę nawet lepiej niż wcześniej w okularach. Szczerze polecam! 🙂

Napisane przez: Dariusz i Oliwier

Obsługa pacjenta pierwsza klasa. Rejestracja telefoniczna jak i w klinice bez problemowa, szybka a co najważniejsza przeprowadzona w przyjaznej atmosferze. Porada i leczenie przeprowadzone fantastycznie, lekarze znają się na rzeczy, a przy tym są bardzo mili. Szczególnie mógłbym wyróżnić tu Panią Pauline Nogajczyk, Patrycje Chmielewską, Katarzynę Gottwald i Pana dr Mariusza Kuwika.

Napisane przez: jOLANTA SAWICKA

W dniu 27.04.2018 miałam w klinice zabieg laserowej korekcji wzroku . Zabieg przeprowadzała dr. Barbara Górska - profesjonalista w swojej dziedzinie, miła , sympatyczna o wszystkim poinformuje przed jaki i po zabiegu.Polecam zabiegi w klinice ja przyjechałam aż z Warszawy aby zrobić zabieg i nie żałuje decyzji .Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje dr. Górskiej za zaangażowanie i serce do pacjenta.

Napisane przez: Edyta

Polecam z całego serca doktor Barbarę Górską. Ma znakomite podejście do pacjenta! Chciałbym mieć w życiu kontakt tylko z takimi lekarzami, który mają prawdziwe powołanie. W Polsce są teraz albo zapracowani lekarze w poradniach NFZ, którzy nie mają siły nawet uśmiechnąc się do pacjenta, albo wyspecjalizowani w robieniu sobie dobrego marketingu lekarze w drogich prywatnych klinikach. Dlatego uważam, że doktor Górska jest kims zupełnie wyjątkowym. Łatwiej się do niej dostać na poradę, bo pracuje w prywatnej klinice, ale ma ten niezwykły dar lekarza z sercem, dla którego zawsze najważniejszy jest pacjent. Każda wizyta u niej to nie tylko leczenie moich uczulonych oczu, ale także rozmowa, po której czuję się lepiej także psychicznie, bo czuję, że jestem znakomicie zaopiekowana, że moje doligliwości są dla kogoś ważne. Że ktos mi chce naprawdę pomóc, a nie zalicza kolejnego pacjenta. To zupełnie wyjątkowe i bezcenne. Prtosze przekazać Pani Doktor, że czuję sie już lepiej. A jakby mi się coś działo to zawsze, z wielkim zaufaniem i sympatią przyjdę do Niej. I zawsze tylko do Niej 🙂

Napisane przez: Iwona

Olga zrecenzowała na: Voigt Medica/FB

Teraz mogę się cieszyć super wzrokiem, i tym samym lepszą jakością życia. Jeszcze raz bardzo dziękuję calej ekipie Voigt Medica a szczególnie dr Piotrowi oraz dr Mariuszowi dzięki wam mogę cieszyć się życiem w pełni podziwiając świat. Wasz profesjonalizm oraz ogromny szacunek do pacjenta niech stanowi wzór do naśladowania przez innych.

Strona 1 z 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»