Opinie pacjentów

Dodaj swoją opinię o klinice Voigt Medica
1
2
3
4
5
WYŚLIJ
     
PRZERWIJ

DODAJ OPINIĘ O KLINICE

Vidium Medica
Aktualna średnia ocen:  
 107 ocen
Napisane przez: Malgorzata

Clinika wysokiej klasy.Profesionalny zespół ,odpowiedział na wszystkie pytania.Mój zabieg odmienił moje życie.
Polecam wszystkim.

Napisane przez: Jacek Sujak

Dwa miesiące temu przeszedłem operację zaćmy (podwichnięta soczewka) w klinice w Warszawie. Jestem bardz zadowolony zarówno z wyniku operacji jak i poziomu obsługi w tej klinice. Lekarz operujący Piotr Krzywicki - mistrzostwo świata, lekarz prowadzący - Anita Łagocka-Popławska - rewelacja. Szczególne podziękowanie składam Pani Agnieszce Ratyńskiej (kierownik oddziału w Warszawie), która moim zdaniem jest "dobrym duchem tej placówki" załatwia sprawy wielkie i te najdrobniejsze, ale jakże istotne z punktu widzenia pacjenta - pełen profesjonalizm. Dziękuję wszystkim pracownikom kliniki zaczynając od pierwszego kontaktu - infolinia medyczna, poprzez pracowników medycznych i recepcjonistki. Moim zdaniem inne placówki medyczne powinny brać przykład z tej kliniki. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję takiego poziomu usług. A teraz.....kolej na badania w tej klinice pozostałych członków mojej rodziny.

Napisane przez: Danuta Ogrodnik

Jestem dwa miesiące po zabiegu laserowej korekcji wzroku.

polecam, zabieg bezbolesny. Efekt końcowy rewelacja, dobrze widzę i nie noszę okularów. Chciałam podziękować wszystkim za bardzo miłą atmosferę. Przede wszystkim dziękuję Panu doktorowi Marcinowi Jaworowi za pełen profesjonalizm, fachowe podejście do pacjenta - lekarz z powołania. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam.

Napisane przez: Mateusz Czechiwicz

Zdecydowanie polecam! Jestem po zabiegu wszczepienia soczewek fakijnych, zabieg przebiegl bezboleśnie i bardzo szybko. Obsluga za kazdym razem począwszy od badania kwalifikacyjnego do samego zabiegu i na kontrolach po bardzo miła i profesjonalna.

Napisane przez: Mateusz

Jestem miesiąc po zabiegu wszczepienia soczewek fakijnych w krakowskiej klinice. Zabieg był bezbolesny, przebiegł błyskawicznie, a efekt niesamowity:) Całemu personelowi dziękuję za miłą atmosferę, a w szczególności dziękuję Panu doktorowi Maciejowi Kozakowi za pełen profesjonalizm i fachowe podejście do pacjenta. Gorąco POLECAM!

Napisane przez: Agnieszka KJ

Jestem miesiąc po zabiegu wszczepienia soczewek fakijnych. I jest to najpiękniejszy miesiąc mojego życia. Mam wadę -10D, astygmatyzm. Nigdy dobrze nie widziałam. Przez 20 lat nosiłam soczewki ciesząc się, że nie muszę nosić okularów których nienawidzę. Wydawało mi się, że już nic więcej nie mogę dla siebie zrobić. W Vidium Medica w Warszawie zostałam kompleksowo przebadana. Pani Diana dobrała mi okulary i od tego momentu wiedziałam, że poddam się każdemu zabiegowi żeby tylko widzieć tak jak przez te okulary.
Sam zabieg wszczepienia soczewki trwa kilkanaście minut na każde oko. Już następnego dnia po zdjęciu opatrunków wiedziałam, że widzę lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz cieszy mnie każdy detal który widzę: napisy na budynkach, numer podjeżdżającego autobusu, znajomi których rozpoznaję z daleka ale także każdy liść na drzewie i każdy płatek śniegu który mogę obserwować z daleka.
Jestem zachwycona efektem !!! Zarówno w dzień jak i w nocy widzę perfekcyjnie😊
Dziękuję całemu personelowi za miłą atmosferę i profesjonalną opiekę. Panu Piotrowi za udzielanie odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
Wszczepienie soczewek fakijnych to najlepsza decyzja zdrowotna w moim życiu 😊

Napisane przez: Maria Malko

Niecałe dwa tygodnie temu poddałam się zabiegowi korekcji metodą smile w klinice w Warszawie. I co tu dużo mówić, jestem zachwycona!
Do korekcji podchodziłam z dosyć dużą wadą (-6), i nie powiem, bardzo się tego zabiegu bałam. Jednak cała obsługa pozwoliła mi zupełnie o tym strachu zapomnieć ?
Cały personel zapewnił mi cudownie miłą i fachową opiekę, z doktorem Krzywickim na czele, dzięki któremu cały zabieg minął błyskawicznie!
Jako, że jestem czynnym sportowcem obawiałam się nieco okresu rekonwalescencji, jednak właśnie ta dobrana metoda pozwoliła mi już następnego dnia wrócić do codziennych zadań, w co muszę przyznać, nie do końca wierzyłam,ze będzie faktycznie możliwe ?
Uczucie, kiedy dzień po zabiegu obudziłam się i wszystko widziałam - bezcenne !
Świat stał się piękniejszy, dziękuję, jesteście najlepsi ! ❤️

Napisane przez: Patrycja Halama

100/100!
Klinika na najwyższym poziomie! Personel bardzo miły, za każdym razem. Kilkukrotnie przed zabiegiem zostałam poinformowana jak zabieg będzie wyglądał, wspaniała opieka przed, w trakcie i zarówno po zabiegu. Tak wiec polecam z czystym sumieniem! Dziekuje bardzo, w końcu wszystko widzę ❤️?

Napisane przez: Justyna Myśków

Dziś mija równo rok od zabiegu w krakowskiej klinice. Zabieg przeprowadził Pan Doktor Marcin Jawor i odmienił wszystko 🙂 Przed zabiegiem - wysoka krótkowzroczność i astygmatyzm, aktualnie życie bez okularów ! pacjentka szczęśliwa, uśmiechnięta, w pełni zadowolona, bez efektów ubocznych. Pan Doktor i cały personel byli bardzo wyrozumiali, odpowiadali na wszystkie pytania i zadbali o miłą atmosferę. Jestem wdzięczna za wszystko i polecam gorąco 🙂

Napisane przez: Magdalena Łoza

Jestem pod wielkim wrażeniem kliniki Vidium Medica. O klinice dowiedziałam się przypadkowo, nie wiem czy brałam nawet pod uwagę to, że mogę widzieć bez okularów. Pojechałam na wizytę wstępną a po miesiącu jestem po zabiegu. Presbyond to metoda którą zastosowano przy mojej wadzie. Cały zabieg był tak profesjonalnie i sprawnie przygotowany, że nie zdążyłam nawet powiedzieć dziękuje. Jestem wdzięczna Panu Piotrowi Krzywickiemu oraz Paniom z którymi tak profesjonalnie i sprawnie przeszłam ten zabieg ?. Wielkie dzięki !!! Polecam

Napisane przez: Henryk T.

Zmieniłem miejsce zamieszkania i na kolejną poradę okulistyczną trafiłem przypadkowo do dr Piotra Woźniaka. Po kilku tygodniach byłem już po zabiegu usunięcia zaćmy. Pan Doktor przeprowadził mnie sprawnie i przyjaźnie przez cały proces wszechstronnych badań, wyboru najlepszej soczewki, przygotowania do zabiegu i kontroli pooperacyjnej. Zabieg w Vidium Medica bezbolesny a finał niepowtarzalny - postrzegam świat jak za dawnych lat. Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę, profesjonalne działania, i - oczywiście - za uzyskanie tak ważnego dla mnie rezultatu

Napisane przez: Mariusz Rudziński

Zabieg u 94 letniego pacjenta (mojego dziadka), posiadającego tylko jedno oko i bardzo ograniczone widzenie przez zaćmę, przebiegł niezwykle sprawnie. Już po samym zabiegu dziadek zobaczył na nowo świat. Wyrazy szacunku za podjęcie się zabiegu u takiego pacjenta. Poprawa wzroku przywróciła dziadkowi znowu samodzielność w codziennych czynnościach. Gorąco wszystkim polecam.

Napisane przez: Justyna Ghany

Dzień dobry,
Profesjonalna obsługa oraz lekarze.
Jestem po zabiegu laserowej korekcji wzroku i nie mogłam lepiej trafić.
Przed zabiegiem na konsultacji Pan Mariusz Kuwik profesjonalnie wszystko opisał i opowiedział o moim przypadku. Podszedł bardzo indywidualnie. Zabieg w super atmosferze i niemal błyskawiczny. Polecam z całego serca wszystkim i kilka osób którym poleciłam też są zachwyceni. Jeżeli ktoś myśli nad zabiegiem polecam przejść się na konsultację, która rozwieje wszelkie wątpliwości!

Napisane przez: Paweł Ćwierz

Pierwszy pozytywny komentarz pisałem po roku od zabiegu, jeszcze pod nazwą Voigt. Na następny postanowiłem poczekać aż minął 3lata. Będzie krótko i zwięźle.
Kochani "Okularnicy", przez 20 lat używałem szkła i do sportów soczewki, a od 3 lat jestem wolnym człowiekiem! 3 lata na nosie lądują tylko okulary przeciw słoneczne, ochronne, pływackie i gogle snowboardowe.
0 (słownie: zero) jakichkolwiek problemów. Żadnej suchości, żadnego zapalenia. Żadnych problemów przy długim korzystaniu z ekranów. Żadnych problemów za kółkiem w dzień i w nocy. Żadnych problemów jak oberwie się brudem po oku. Najważniejsze jednak jest to, że dalej czasem patrzę na odległe drzewo i "jaram" się tym, że mogę liczyć listki. Mam po prostu SWOJE zdrowe oczy.
Pierwsza z dobrodziejstwa Kliniki skorzystała bratowa. Widząc efekty przełamałem resztę barier postanowiłem sam skorzystać. Od początku czuje się, że kadra to profesjonaliści. Od Pań na rejestracji, przez pielęgniarki, techników do lekarzy. Życzliwi i pomocni. Wyposażenie i aparatura nowoczesna, światowa 1 liga. Sam zabieg Femtolasik błyskawiczny i bezbolesny (1 oko w 7 minut).
By nie było za różowo, zostałem poinformowany, że jak leki puszczą to będzie trochę bolało. Jednak jako jeden z nielicznych przypadków miałem po zabiegu uczucie bólu całego ciała. Gdy się obudziłem, to po bólu zostalo tylko wspomnienie i ukazała mi się "ostrość". Cudowne uczucie! Z perspektywy czasu, dla tego co zyskałem, mógłbym ten ból znosić co miesiąc.
Także "Okularnicy", jeśli nie ma przeciwwskazań to się NIE ZASTANAWIAJCIE! Możecie bez wachania oddać się w ręce tej profesjonalnej kadry, by przez resztę życia cieszyć się wolnym od CIA) obcych życiem.
Najlepsza decyzja zdrowotna w moim życiu, wykonana w najlepszym w Polsce miejscu!
POLECAM w 100%.

Napisane przez: Ewa Bodzoń

Poszukując usilnie diagnozy mojego syna,miałam styczność z wieloma lekarzami rozmaitej specjalizacji oraz placówkami medycznymi..ale jeszcze w żadnym miejscu nie spotkałam się z tak wyjątkowym podejściem do pacjenta.Chciałabym choć tą drogą wyrazić moją wielką wdzięczność dla pani EWY CZACHOR, z którą jako pierwszą miałam kontakt szukając pomocy.Pani pracuje na infolinii i zapisuje pacjentów na wizyty..ale jeszcze NIGDY nie spotkałam się z sytuacją,aby taka osoba pracowała tak profesjonalnie! Dzwoniłam,jak to matka-zmartwiona”objawami ocznymi”u syna..pani Ewa nie tylko przeprowadziła długi i fachowy wywiad,autentycznie była zainteresowana przypadkiem,potrafiła biegle ocenić czy sprawa jest pilna czy tez mozna z wizytą zaczekać (miała racje w swej opinii) - ale także niezwykle cierpliwie umiała wysłuchać ,swoim ciepłym podejściem uspokoić, pocieszyć, trafnie doradzić wybór lekarza.!!! Duża wiedza, kompetencja, niespotykana empatia! - proszę mi wierzyć rzadkość w tych czasach. Własciwa osoba na właściwym miejscu.?. Pani Ewa zasugerowała mi także w wybór lekarza dla syna.(który to pokrył się z rekomendacjami z różnych innych źródeł)..I tu mowa o absolutnie niezwykłej pani doktor KATARZYNIE BUCZAK-GASIŃSKIEJ❤️?. Prawdziwy skarb placówki a nie jedynie lekarz.! Pani doktor jest definitywnie WYBITNA! (po odwiedzeniu całej listy”specjalistów”..uczciwie..wiem co piszę). Pani doktor Katarzyna pracuje bardzo dokładnie ,nie”na czas”,skrupulatnie robi wywiad,umie słuchać pytań pacjenta,wyjaśnić cierpliwie każdą najmniejszą wątpliwość ,jest w 100% skupiona na pacjencie,w każdej minucie wizyty można odczuć ,że pracuje z sercem! To nie wszystko..za tym profesjonalizmem w podejściu do pacjenta i ciepłem bijącym od pani doktor idzie OGROMNA I SZEROKA WIEDZA!...o dziwo nie jedynie z dziedziny okulistyki! Pani doktor ma szerką wiedzę z NEUROLOGII,REUMATOLOGII,PSYCHOLOGII,mało tego..nawet nie miała wątpliwości co do leku ściśle DERMATOLOGICZNEGO i jego skutków ubocznych! (co innym „specjalistom „SAMA musiałam tłumaczyć ).Pewnie gdyby wizyta trwała dłużej okazałoby się,iż żadna dziedzina medycyny nie jest pani doktor Kararzynie obca i potrafi z kazdej z nich „powiązać fakty”.:) Niezwykła w tych czasach umiejętność !Obecnie lekarze mają ściśle pojęcie JEDYNIE o swej specjalizacji..bez „szerszego spojrzenia” na pacjenta...a z owym „pojęciem”bardzo często jest ciężko..nawet ich własnych ,wąskich specjalizacjach. Oprócz wyżej wymienionych myśli,chce jeszcze dodać jedną. Pani doktor ma niezwykły DAR...potrafi sprawić,że wychodząc z gabinetu pacjent (i jego mama?) mają poczucie,że wiele wreszcie wiedzą oraz czują wszechogarniający spokój,że pacjent i jego oczy są w najlepszych z możliwych rąk.?❤️Z całego serca chciałam PODZIĘKOWAĆ obu paniom i chociaż w kilku zdaniach wyrazić moje uznanie,podziw za całokształt pracy oraz niebywałą wdzięczność za pełen profesjonalizm oraz ciepło,które niejednokrotnie bywa nie mniej pomocne niż właściwy lek.... DZIĘKUJĘ❤️! Ewa Bodzoń

Napisane przez: Maciej Brodacki

Cześć wszystkim.

Właśnie minął miesiąc odkąd miałem zabieg wszczepienia soczewek fakijnych w obie gałki oczne. Konsultacje przed zabiegiem jak i sam zabieg super sprawnie i w mega atmosferze.

Może trochę o mnie. Mam 37 lat i odkąd pamiętam miałem problemy ze wzrokiem. Okulary nosilem ponoć od 2 roku życia. Przez cały ten czas zdążyłem "dorobić się" - 12,5 dioptrii na lewym i - 6 dioptrii na prawym oku plus dodatkowo astygmatyzm i skazy na źrenicach.

Po 35 urodzinach stwierdziłem że najwyższa pora żeby spróbować coś z tym zrobić. Wybór padł na Vidium Medica. Po badaniach i konsultacji lekarskiej okazało się że mam kolejne schorzenie, stożek rogówki. Oznaczało to że moje oczy nie nadają się na zabieg laserowej korekty wzroku ponieważ jakakolwiek ingerencja laserem w oko mogła spowodować odklejenie się rogówki. ?

Mój świat legł w gruzach. Musiałem pogodzić się z faktem że spędzę resztę życia w okularach.

Minęły dwa lata i okazało się że Vium medica o mnie nie zapomniało. Pojawiła się dla mnie nowa szansa (soczewka fakijna). Warunkiem było żeby stożek rogówki po upływie dwóch lat, czyli od ostatniego badania, okazał się stabilny. Decyzja była natychmiastowa. Próbujmy. Wszystko się udało. ?

I teraz po 35 latach w okularach moim jedynym problemem jest ze czasem z przyzwyczajenia szukam okularów na nosie. ?

Napisane przez: Aleksandra H-Sz

Bardzo serdecznie polecam klinike Vidium medica,
a przede wszystkim doktora Marcina Jawora. Bardzo dziekuje za wszystko. Za poświęcony czas i dobrą opieke oczywiście wszystko na ocene CELUJĄCĄ 🙂 dzieki Wam spełniło się moje marzenie. Widze wszystko rewelacyjnie ! Każdemu kto sie zastanawia albo sie boi - nie zastanawiacie się, nie bojcie sie! Spelnijcie swoje marzenia - tak jak Ja ?

Napisane przez: Konrad G.

Bardzo polecam Pana doktora Piotra Woźniaka, za poświęcony czas, wnikliwy długi wywiad, wielopłaszczyznową analizę problu. Osobiście doceniam całościowe postrzeganie pacjenta wykraczjące poza zagadnienia okulistycze.

Napisane przez: Kasia KOZUCH

Jestem bardzo zadowolona z laserowej korekcji wzroku wykonanej przez Pana dr Mariusza Kuwika. Fachowa porada, opieka i pełen profesjonalizm. Niezdecydowanym polecam, nie ma się czego obawiać, zabieg krótki, bezbolesny, U mnie wada +1.75 na obydwu oczach oraz astygmatyzm - zniwelowana całkowicie, żadnych skutków ubocznych - trzeba tylko słuchać Pana dr - jak każe zażyć tabletkę p/bólową - nawet jak wydaje nam się, że nie boli to trzeba to zrobić :))))))

Napisane przez: Janusz Fortuna

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora Mariusza Kuwika. Jest profesjonalnym i bardzo przyjaznym lekarzem. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do każdego pacjenta. Zgłosiłem się u niego celem laserowej korekty wzroku, miałem po minus 7 i astygmatyzm na każdym oku. Bez okularów prawie nie widziałem. Podczas wizyty kwalifikacyjnej, dr Kuwik zapewnił mnie że zejdzie z tej wady do 0 pomimo tego że mam już 45 lat (jeśli chodzi o zabiegi tego typu to ostatni dzwonek). Zabieg odbył się zupełnie bezboleśnie, szybko i sprawnie. Teraz jestem już 4 miesiące po zabiegu. Widzę doskonale, jakość mojego życia się poprawiła. Nie wierzyłem do końca że to jest możliwe. Decyzja o zabiegu była jedną z najlepszych w moim życiu. To coś wspaniałego otworzyć rano oczy, wszystko doskonale widzieć, bez myślenia o szkłach. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i naprawdę polecam z całego serca.

Strona 1 z 6:
«
 
 
1
2
3
 
»